Palyaço Hizmeti

Doğum günlerinde, etkinliklerde ve de organizasyonlarda palyaçoların büyük katkısı bulunmaktadır. Karnavallarda ve de özel günlerde de tercih edilen palyaço hizmeti konusunda sizlere destek veriyoruz. İstediğiniz sayıda ve de özelliklerde olan palyaçoların teminini, kiralama işlemini gerçekleştirerek arzu ettiğiniz günde sizlerin hizmetinize sunmaktayız. Farklılığı, güzel ve de bir o kadar güzel bir şekilde de açılış deneyimini yaşamayı istiyorsanız ya da böylesine bir şekilde de düşünceniz bulunuyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Farklı farklı konularda en uygun, en ideal desteği sizlere vermek için daima burada hazır bir şekilde beklediğimizi de belirtmekte fayda var. Farklı, sıra dışı ve de aynı zamanda da çok keyifli bir şekilde palyaço hizmeti verecek olan firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Sıra dışı bir şekilde eğlenceli bir organizasyonu gerçekleştirmeyi isterseniz bu doğrultuda da isteğinize cevap verecek olan herhangi bir hizmeti de alabilirsiniz. Sizlere bu konuda hizmet verebilmek için her daim burada hazır bir şekilde sizleri beklediğimizi de buradan sizlere söylemeliyiz..


Firmanızın, işyerinizin veya ürünlerinizin tanıtımı için broşür ve balon dağıtımı, birbirinden ilginç kostümlü animatörler, palyaçolar tüm organizasyonlar 19 yıldır yapılmaktadır. Sevdiklerinize göndermek istediğiniz mesaj,çiçek veya hediyeyi palyaço veya kostümlü animatörlerimiz iletmektedir.İsterseniz küçük bir oyun eşliğinde animatörlerimiz mesajlarınızı pankart açarak da iletebilir. Sizlerin Dilediği Gibi..Okunma Sayısı:223    © Copyright 1998-2018 www.acilisorganizasyonu.org Tüm hakları saklıdır.
Namık Kemal Mah.Yıldız Cad. 43 Sok.No:39 İSTANBUL